Poprzedni tydzień

Ogłoszenia – 17 listopad 2019 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Zbliża się nasze odkupienie. Nie przerażajmy się wizją ostatecznego przyjścia naszego Zbawiciela. Powierzmy Mu nasze życie, bo tylko w Bogu możemy odnaleźć pełne szczęście. Kiedy przyjdą trudności, Bóg nie pozostawi nas samych. Niech Msza św. i ufna modlitwa pomagają nam w trwaniu przy Jezusie. 

 

 

 

 

  1. W czwartek od godz.17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu ministranci czczą swego patrona, św. Tarsycjusza, męczennika. Serdecznie zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na Mszę św. w czwartek 21 listopada o godz. 18.00. Po zakończonej Mszy św. rodziców wraz z ministrantami zapraszam do salki pod kościołem na okolicznościową agapę.
  3. Z okazji Niedzieli Muzyki Sakralnej oraz Dni Cecyliańskich, za tydzień czyli w niedzielę 24 listopada podczas Mszy św. o godz. 10.45 swoim śpiewem będzie nam towarzyszył Chór Mickiewicz działający przy Domu Kultury w Niedobczycach. Dyrygentem chóru jest pan Wacław Mickiewicz.
  4. W III piątek miesiąca o godz. 17.40 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia a po Mszy św. uczcimy relikwie św. Faustyny.
  5. Z wolna zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela, to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.
  6. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, na pokrycie rachunku za konserwację dachu kościoła. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji.
  7. Obchody liturgiczne tygodnia:

–  poniedziałek –
–  środa – wspom. św. Rafała Kalinowskiego, prezb.
–  czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP oraz św. Tarsycjusza

–  piątek – wspomnienie św. Cecylii, (III w.), męczennica z czasów pierwszych prześladowań chrześcijan, patronka muzyki i śpiewu.

  1. W najnowszym „Gościa Niedzielnego” który obecnie kosztuje 6 zł m.in.:

■  o tym, dlaczego Anioł Stróż nie ochronił o. Pio?

 

 

Poprzedni tydzień