Poprzedni tydzień

Ogłoszenia – 19.09.2021- 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

„Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi” – mówi Jezus w dzisiejszej Ewangelii, wskazując na cel swojej ziemskiej wędrówki. Jego przejście przez śmierć do chwały Ojca to droga pokory, na której przemienił tragiczne okoliczności swojego życia w dar. Zgromadzeni na Eucharystii, chcemy potwierdzić naszą decyzję pójścia za Chrystusem. Prośmy, aby przemieniał nasze życie i umocnił w nas postawę ofiarnej służby wobec bliźnich. 

 

 

 

  1. Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30.
  2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w czwartek po Mszy św. wieczornej w salce pod kościołem.
  3. Bóg zapłać panom, którzy przeprowadzili renowację naszego wzmacniacza organów.
  4. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
  5. Uczniów klas ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 11.00 do salki pod kościołem.
  6. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii – na pokrycie kosztów zakupu opału na zimę, oraz wpłaty na nasze konto parafialne. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.
  7. W najnowszym „Gościa Niedzielnego” który obecnie kosztuje 6 zł w którym m.in. o objawieniach Matki Bożej w La Salette.
  1. Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzę, aby dobry Bóg czuwał nad nimi każdego dnia.

 

 

Poprzedni tydzień