Poprzedni tydzień

Ogłoszenia – 18.09.2022 – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiejsza Ewangelia zaprasza nas do życia odpowiedzialnego, przeżywanego w postawie służby. „Kto w bardzo małej sprawie jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w bardzo małej sprawie jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie”. Tylko wsłuchani w słowa Jezusa jesteśmy w stanie wykonywać powierzone nam zadania w taki sposób, aby się Bogu podobać.

1. Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30.

 1. Bóg zapłać dwom rodzinom, które podarowały kwiaty które stoją przed ołtarzem i w kaplicy Matki Bożej.
 2. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
 3. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Niedobczycach zaprasza na pielgrzymkę do Lublina i Kazimierza Dolnego w dniach od 28 do 30 października. W planie m.in. zwiedzanie obozu Majdanek, Stare Miasto, sanktuarium Matki Bożej Płaczącej. Koszt: 500 zł. Cena zawiera: przejazd autokarowy, dwa noclegi w pokojach od dwu do pięcioosobowych, dwa śniadania, dwie obiadokolacje, opiekę przewodnika, bilety wstępu do obiektów, ubezpieczenie. Zapisy w kancelarii Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii a także wpłaty na nasze konto parafialne. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
 5. Obchody liturgiczne tygodnia:
  – wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.
  – środa – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY
  – piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.
 6. W najnowszym „Gościa Niedzielnego” który obecnie kosztuje 8 zł m.in.:

■ dołączono kolejną płytę Biblii audio – II część Ksiąg Historycznych.

8. Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzę, aby dobry Bóg czuwał nad wami każdego dnia.

Poprzedni tydzień